pimdecor - Hakkımızda

Biz Kimiz Vizyonumuz ve Misyonumuz Nedir ?

Pim Decor,  Mimari  tasarımlar ve İnşaat yapı sitemleri üzerine ürün materyalleri üretip  ve uygulamalarını yapmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı araştırmalarla ve  kendi bünyemizde araştırma ve geliştirme departmanı ile inşaat yapı sistemleri üzerine dünya ve Türkiye şartlarına uygun ürünleri piyasa sunmaktayız.

Ürün geliştirme sistemleri ile yerel ve bölgesel analizlerle coğrafi şartlara uygun ve o yerin doğal şartlarını bozmadan sağlam, uzun ömürlü , standartlara uygun ve sağlıklı ve ekonomik , uygulama kolaylığı olan pratik sistemlerle yapınızın sağlam , estetik ve hızlı bir şekilde faaliyete geçirecek ürünlerle karşınızdayız.

Sözü fazla uzatmadan şu anda çalışma yaptığımız ürünler hakkında sizlere kısa bilgiler verceğiz.

1 ) Baskı beton Kalıpları ve bunların yan ürünleri.

2) Perde Baskı Beton kalıpları

3 ) Parke Taşı Kalıpları

4 ) Sütun Kalıpları

Bu kalıplarımız Kauçuk ve esnek kalıplardı  her türlü betonarme ve cıvık (Alçı , sıva vb) sürülebilir kaplama malzemelerle şekil veren ürünlerdir. Her türlü beton arme yüzde uygulanabilir .Uygulandığı alan üzerinde kalıcı motifler yüzeyde çıkar, sitemizde bu motiflerden çok sayıda vardır .

İstenilen ebat ve ölçülerde üretimiz mevcuttur ve çok kısa bir sürede teslimatlarımız yapılır.

Bununla ilgili olarak

Baskı Beton Uygulaması , Perde Beton uygulaması , parke taşı taşları montaj ve imalat ve bunların boyanıp renklendirilmesi gibi hizmetlerimiz var

  Sözün Kısası

Kaliteli , Hızlı ve Garantili hizmetlerimizle karşınızdayız.

Umarım Memnun kalırsınız.

Saygılarımla

Pimdecor Tasarım ve Geliştirme Uzmanı

Mehmet Ekinci 

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

2011 pimdecor - Hakkımızda.
Powered byJoomla 1.7 Templates